Zamontowana podłoga z naturalnego drewna wymaga dokładnego cyklinowania, a następnie lakierowania. Cyklinowanie polega na szlifowaniu podłogi w celu usunięcia wszelkich nierówności i zanieczyszczeń. Wykonujemy to metodą bezpyłową wykorzystując maszyny i urządzenia najnowszej generacji. Kolejnym etapem wykończenia podłogi jest polerowanie i lakierowanie, które zabezpieczy powierzchnię drewna na lata i  nada wnętrzu efektowny, ponadczasowy styl.

Szpachlowanie ubytków i szczelin poprzedza cyklinowanie, które przywraca piękny wygląd podłogi. Posiadamy doświadczenie oraz umiejętności i kwalifikacje potrzebne do odnawiania istniejących i zniszczonych podłóg drewnianych, które wymagają renowacji. Ponowne cyklinowanie i lakierowanie starej podłogi pozwoli na uzyskanie oczekiwanych efektów niewielkim kosztem zwłaszcza kiedy mamy do czynienia z drewnem dobrej jakości.

Co trzeba zrobić, by przez długi czas móc cieszyć się nienagannym wyglądem podłogi? Należy dbać o nią regularnie, nie dopuszczać do zawilgocenia i odnawiać – cyklinować lub lakierować co kilka lat. Każda, nawet najbardziej solidna powierzchnia drewniana wymaga po pewnym czasie renowacji, ponieważ naturalna posadzka podczas użytkowania często ulega mechanicznym uszkodzeniom.

Utrzymanie podłoża w dobrej kondycji i przywrócenie mu dawnego blasku staje się możliwe z zastosowaniem profesjonalnej chemii parkieciarskiej. Lata doświadczeń pogłębione zdobytą wiedzą teoretyczną oraz wykorzystywane przez naszą firmę specjalistyczne narzędzia pozwalają nam na zabezpieczanie drewna i gwarantują klientom pełną satysfakcję. Ponadto służymy fachowym doradztwem technicznym zarówno przed, jak i w trakcie wszystkich etapów wykonywanych prac. Naszą specjalizacją są usługi cykliniarskie i parkieciarskie, zaś pasja i umiejętności widocznie są w każdym detalu realizowanych przez nas projektów.