Fundamentem naszej działalności jest kompleksowy montaż podłóg z zastosowaniem nowoczesnych technologii i najwyższej jakości materiałów. Staramy się to osiągnąć poprzez profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do klienta. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że fachowo wykończona górna część stropu oraz estetyczna posadzka dodają pomieszczeniu ciepła, elegancji i stanowią o jego funkcjonalności.

Wiemy też, jak istotna dla komfortowego użytkowania jest solidna izolacja termiczna, akustyczna i przeciwwilgociowa. Starannie zrealizowany projekt przez wiele lat będzie wyglądał atrakcyjnie, a poniesiony w związku z tym wydatek zwróci się, gdyż takie podłoże przetrwa kilka pokoleń. Ostatnimi czasy dużym zainteresowaniem klientów cieszą się podłogi wykańczane za pomocą wykładzin winylowych czy paneli podłogowych, choć tradycjonaliści nie wyobrażają sobie mieszkania bez drewnianej nawierzchni.

Naturalny materiał jakim jest drewno nadaje wnętrzom ponadczasowego stylu, buduje przyjazną, rodzinną atmosferę i często bywa najważniejszym elementem wystroju wnętrza. Bazując na wieloletnim doświadczaniu zdobytym w dziedzinie parkieciarstwa wychodzimy naprzeciw wciąż rosnącym wymaganiom klientów, zapewniając wykonanie pracy na najwyższym poziomie. Wykorzystujemy do montażu podłóg wyłącznie wysokiej jakości materiały i surowce, które zostały przez nas sprawdzone na różnego rodzaju budowach.

Dysponujemy sprzętem najnowszej generacji, który pozwala sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających zleceniodawców. Jeżeli poszukujesz specjalistów profesjonalnie i estetycznie wykonujących montaż podłóg drewnianych, paneli czy parkietu – serdecznie zachęcamy do kontaktu. Na pozostałych podstronach znajduje się więcej informacji na temat oferowanych przez nas usług, jak również będą Państwo mogli zapoznać się ze sposobem, w jaki pracują nasi doświadczeni fachowcy.

1podloga

Montaż podłóg

1podloga

Cyklinowanie, lakierowanie

1podloga

Olejowanie, woskowanie

1podloga

Drewniane tarasy

 

1podloga

Pomiary wilgotności

 

 

1podloga

Sprzedaż podłóg